Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Norbert Kołodziejczak

Ekspert – nowoczesne rachunki kosztów

Norbert do ofertyNorbert Kołodziejczak

Ekspert w zakresie wdrażania zaawansowanych systemów zarządczo – controlingowych. Architekt i developer platform raportowych opartych na narzędziach Business Intelligence and Analytics (BI).

Wykładowca i trener z obszaru controllingu.

Członek  Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV (International Association of Controllers).

 Wykształcenie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, Kierunek Rachunkowość i skarbowość, specjalizacja Finanse i Rachunkowość.

 Doświadczenie zawodowe

Od 2014 roku konsultant w ABC Akademia oraz wykładowca obszaru controllingu Akademii Controllingu. Współpracował z przedsiębiorstwami z branży logistycznej, produkcyjnej, handlowej i usługowej np. Lotos Kolej, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Komputronik, Blachotrapez, Ceramika Tubądzin, Hanplast, Sun Garden, Press Service, Masterpress.

  • ABC Akademia

Menedżer i wykonawca projektów wdrożeniowych i audytorskich dotyczących rachunku kosztów. Specjalizuje się w nowoczesnych koncepcjach rachunku kosztów takich jak zasobowo-procesowy rachunek kosztów (ZPRK), rachunek kosztów działań (ABC), rachunek kosztów działań sterowany czasem (ABC-TD). Zwraca szczególną uwagę na dostosowanie rachunku kosztów do profilu działalności przedsiębiorstwa.

Deweloper rozwiązań Business Intelligence and Analytics (BI) oraz architekt strategii raportowania w przedsiębiorstwie.

  • Akademia Controlingu

Przeprowadził ponad 400 h szkoleń. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z projektowania nowoczesnych rachunków kosztów z uwzględnieniem specyficznych potrzeb przedsiębiorstw. Ponadto realizuje szkolenia z obsługi i interpretowania danych w narzędziach controlingowych i raportowych.

 

 

Szkolenia zamknięte trenera

Pozostali trenerzy