Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Artur Rak

Dyplomowany trener biznesu i sprzedaży

<br />
<b>Warning</b>: Illegal string offset 'title' in <b>/home/users/adhd/public_html/adhd-dev/akademiacontrollingu/wp-content/themes/abc/single-coach.php</b> on line <b>56</b><br />
9

Dyplomowany trener biznesu, swoją karierę zawodową rozpoczął w roku 1993 prowadząc działalność usługową. Przez kolejne lata pracował w działach sprzedaży na różnych szczeblach zarządzania w światowych koncernach z różnych sektorów: spożywczego, przemysłowego, farmaceutycznego. Między innymi dla firm: Frito-Lay, Wedel, Ambra SA., Woseba, Amplico Life, Ferrero, Wrigley, Therpomplast, AstraZeneca, Jelfa, GlaxoSmithKline.  Organizator ogólnopolskich Warsztatów Trenerskich oraz Klubu Strategów Marketingu. Członek Północnej Izby Gospodarczej i Toastmasters International. Prezes Fundacji Baltic Leaders.

Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Szczecińskim, Collegium Balticum oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Jako trener współpracuje z wieloma znanymi firmami doradczymi.  Posiada umiejętność nawiązywania i rozwijania długoletnich relacji biznesowych na wszystkich szczeblach zarządzania oraz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji do działów handlowych.

Szkolenia to jego pasja, sposób na życie i możliwość ciągłego rozwoju. Oprócz szkoleń, czerpie ogromną satysfakcję prowadząc coaching. Jego dodatkową pasją jest pomaganie innym osobom, dlatego kiedy tylko się da, angażuje się w projekty społeczne. Między innymi prowadzi konsultacje w Północnej Izbie Gospodarczej z zakresu:

 • Coaching kariery
 • Coaching menedżerski
 • Kampania i strategia wizerunkowa w sieci

Specjalizuje się w szkoleniach:

 • Obsługa klienta, Zarządzanie czasem, Szkolenia sprzedażowe, Budowanie zespołów
 • Planowanie strategii marketingowych
 • Kształtowanie wizerunku firmy
 • Marketing usług
 • Kampanie marketingowe w sieci
 • Profesjonalne umiejętności prezentacyjne
 • Trening twórczości – Kreatywność źródłem rozwoju

Consulting w dziale HR
Prywatnie mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Niepohamowany optymista, badacz ludzkiej motywacji, energiczny inspirator i mówca motywacyjny. Pasjonat Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Zawód trenera traktuję jako swoje hobby, któremu poświęcam się bezgranicznie. Jestem samodzielny, potrafię pogodzić pracę z nauką, a także z wychowywaniem swoich dzieci. Czytam wiele książek, ciągle podnoszę kwalifikacje, by uczestnicy moich szkoleń dostali największą wartość jaką jest wiedza i umiejętności praktyczne.

Szkolenia zamknięte trenera

Pozostali trenerzy