Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

 

logo icv poziom

Controlling – kreujemy przyszłość

Cykl spotkań – nowe otwarcie ICV POLSKA

Spotkanie Regionalnego Koła Praktyków Controllingu WARSZAWA,
26.06.2018 zapisz się>>>

Spotkanie Regionalnego Koła Praktyków Controllingu GDAŃSK,
28.06.2018 zapisz się>>>

Spotkanie Regionalnego Koła Praktyków Controllingu LUBLIN,
07.09.2018 zapisz się>>>

 

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów – ICV (niem. Internationaler Controller Verein) zostało założone w Niemczech w 1975 r. Obecnie łączy tradycję, ugruntowaną wiedzę z nowoczesnym podejściem do zarządzania oraz chęcią ciągłego rozwoju społeczności swoich Członków.

Działalność Stowarzyszenia to:
– networking – integrujemy ponad 6 000 specjalistów (Controllerów, Dyrektorów Finansowych – CFO oraz Dyrektorów Zarządzających – CEO) z całej Europy, praktyków, konsultantów i naukowców, którzy dzięki nam poszerzają swoje sieci kontaktów. Tworzymy prestiżową Społeczność, a aktywny udział w naszym Stowarzyszeniu na pewno znacznie wpłynie na Twoja karierę!
– organizujemy szereg warsztatów i spotkań mających na celu doskonalenie kompetencji i podnoszenie kwalifikacji naszych Członków – zapewniamy nieustanny rozwój dzięki wymianie doświadczeń i idei oraz możliwości udziału w certyfikowanych, profesjonalnych szkoleniach;
– przeprowadzamy badania i analizy – w działalności Eksperckich i Branżowych Grup Roboczych łączymy teorię z praktyką. W efekcie powstają znaczące, opiniotwórcze oraz ciekawe publikacje z obszaru controllingu, BIG DATA, digitalizacji, business intelligence and analytics oraz industry 4.0.
– w wielu krajach organizujemy największe kongresy w Europie poświęcone tematyce controllingu, na których gościmy tysiące Controllerów, Dyrektorów Finansowych – CFO oraz Dyrektorów Zarządzających – CEO z całego świata.

Naszą misją jest szerzenie myśli controllingowej wśród polskich i europejskich przedsiębiorstw. Dbamy o to, by nasi Członkowie mieli dostęp do najnowszych trendów i narzędzi controllingowych. Oferujemy platformę wymiany doświadczeń, dostęp do profesjonalnych publikacji, innowacyjnych rozwiązań w obszarze controllingu oraz zarządzania, możliwość udziału w kongresach i spotkaniach grup eksperckich, branżowych oraz kół regionalnych. Pomagamy w rozwoju kariery – dzięki nowoczesnemu know-how oraz bogatej ofercie szkoleń i studiów prowadzonych pod naszym patronatem. Podpowiadamy controllerom i menedżerom jak mogą stworzyć zespół, by przedsiębiorstwa rosły w siłę.

Serdecznie zapraszamy do naszej sieci! Pomożemy Ci budować relacje z innymi profesjonalistami. Będziesz na bieżąco z wszystkimi renomowanymi wydarzeniami ICV. Nie może Cię tu zabraknąć!

Dyrektorem Zarządzającym ICV Polska jest dr Tomasz M. Zieliński Prezes Zarządu w Akademia Controllingu Sp. z o.o., ABC Akademia Sp. z o.o. oraz wykładowca controllingu na UEP, SGH i UŁ.

Sprawdź folder ICV i dowiedz się więcej!

 

logo ac większe
Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce i partnerem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów – ICV (Internationaler Controller Verein)

Artykuły

Co to jest CONTROLLING?

autor:
Czytaj

Szkolenia zamknięte