Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Beata Zawalich

Praktyk Controllingu

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'title' in <b>/home/users/adhd/public_html/adhd-dev/akademiacontrollingu/wp-content/themes/abc/single-coach.php</b> on line <b>56</b><br />
8

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Praktyk Controllingu, od osiemnastu lat czynnie związany z finansami i controllingiem przedsiębiorstw, zarówno dużych grup kapitałowych, mających również oddziały zagraniczne (Bayer sp. z o.o., Grupa Jaan Nordglass sp. z o.o., Energa Obrót S.A.),  jak i przedsiębiorstw średniej i małej wielkości.

Jest współtwórcą  wdrożonych systemów controllingowo-budżetowych w przedsiębiorstwach o wielooddziałowej, rozproszonej strukturze. Posiada doświadczenie w realizacji projektów restrukturyzacyjnych i optymalizacyjnych firm z trudną sytuacją ekonomiczną.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla czołowej kadry menadżerskiej w obsługiwanych przedsiębiorstwach oraz wykładów dla studentów na Uniwersytecie Gdańskim w ramach programu unijnego „Wyzwalamy Energię”. Posiada certyfikat z metodyki zarządzania projektami Prince2 Foundation.

Prywatnie miłośniczka szybkiej jazdy na nartach i wycieczek rowerowych, koniecznie z Rodziną.

Pozostali trenerzy