Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Karol Sikora

Lider Grupy Roboczej ICV Warszawa

Karol Sikora 150

 

Lider Grupy Roboczej ICV Warszawa
Controlling & Project Manager w Poczta Polska S.A.

Posiada dziewiętnastoletnie doświadczenie zawodowe związane z księgowością i controllingiem oraz zarządzaniem projektami w finansach.

Od 2002 roku związany z Pocztą Polską S.A. początkowo jako księgowy i kierownik działu księgowości w Regionie Szczecin a od 2008 jako controller finansowy w Centrali Spółki. Aktualnie kierownik działu MIS.

Specjalista w zakresie rachunku kosztów działań – współautor przeprowadzonego z sukcesem wdrożenia ABC w PP S.A. oraz wdrożenia systemu informacji zarządczej (MIS). Absolwent certyfikowanych kursów oraz studiów podyplomowych.

Członek International Association of Controllers (od 2005), od 2008 Lider Regionalnej Grupy Roboczej Warszawa. Prowadził lub współprowadził wiele szkoleń o tematyce controllingowej w ramach działania ICV oraz był prelegentem na krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych.

Praktyk wykorzystania metodyki Lean Six Sigma w procesach back office – od 2015 certyfikowany Lean Six Sigma Black Belt.
Od 2017 członek kilkunastoosobowego międzynarodowego zespołu doradczego działającego w europejskich strukturach ICV, którego celem jest wspieranie rozwoju firm w różnych krajach europejskich w zakresie controllingu i biznesu.

Prywatnie: żona i syn. Zainteresowania: bieganie – starty w biegach długodystansowych, amerykańskie samochody, numizmatyka.

Pozostali trenerzy