Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Anna Woźniak

Lider Grupy Roboczej ICV Białystok

Ania Woźniak - Baner

Lider Grupy Roboczej ICV Białystok.

Posiada bardzo szerokie kompetencje finansowe, controllingowe i księgowe. Od 20 lat pracuje w controllingu, posiada 15 lat doświadczenia w branży energetycznej. Lider wdrożenia SAP w module inwestycji oraz członek grupy wdrożeniowej w module controllingu. Zajmowała się również wdrożeniem controllingu oraz wdrożeniem oprogramowania controllingowego EURECA w jednej ze spółek, w której pracowała. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku (Wydział ekonomii) oraz podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie uzyskała dyplom Controllera Finansowego. Jest Członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz posiada certyfikaty wydane przez tę organizację: Samodzielny Księgowy oraz Główny Księgowy. Ukończyła Kurs na Członków Rad Nadzorczych (Europejska Grupa Doradcza). Uczestniczyła również w warsztatach dla controllerów w branży energetycznej oraz dotyczących Zebra BI – IBCS Reporting with Zebra BI.

Od 2013 r. Członek ICV, nakierowana na rozwój swoich kompetencji. Brała udział w wielu spotkaniach organizowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) w ramach Grupy Roboczej ICV Warszawa. 

W 2019 roku postanowiła uruchomić Grupę Roboczą ICV Białystok, ponieważ widzi w tym regionie ogromny potencjał oraz potrzebę rozwoju controllerów i finansistów w białostockich organizacjach.

 

Pozostali trenerzy