Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

dr Tomasz M. Zieliński mianowany Dyrektorem Zarządzającym ICV POLSKA

Miło nam poinformować, że decyzją Zarządu International Association of Controllers – ICV (Internationaler Controller Verein) dr Tomasz M. Zieliński – Prezes Akademii Controllingu, został mianowany Dyrektorem Zarządzającym ICV POLSKA.

Wybór osoby dr Tomasza M. Zielińskiego jest potwierdzeniem jego osiągnięć a także kompetencji reprezentowanych przez niego firm: Akademia Controllingu Sp. z o.o. oraz ABC Akademia Sp. z o.o. Dr Tomasz M. Zieliński w ICV jest odpowiedzialny za promocję filozofii controllingu reprezentowanej przez ICV i stosowanej przez największe, międzynarodowe koncerny na świecie oraz za transfer i rozwój zaawansowanej wiedzy controllingowej w Polsce .

Powołanie-T.M.-Zielinski-na-CEO-ICV-Polska

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV – Internationaler Controller Verein) jest największym, prestiżowym stowarzyszeniem społeczności controllerów w Europie. ICV wspiera prawie 6 500 członków w ich rozwoju zawodowym i osobistym. Stowarzyszenie zapewnia dostęp do praktycznej wiedzy, umożliwia pracę w specjalistycznych grupach roboczych oraz pozwala na dołączenie do krajowej i międzynarodowej sieci profesjonalistów. ICV jest dla wszystkich osób zaangażowanych w obszarze finansów: Controllerów, Dyrektorów Finansowych (CFO) oraz wszystkich zainteresowanych controllingiem.

W związku z rozwojem działalności ICV w Polsce zachęcamy Państwa do zapoznania się z załączonymi informacjami o ICV.

Pobierz folder ICV.

Zapisz się na wiosenne spotkania kół praktyków controllingu ICV POLSKA!