Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Wbrew powiedzeniu, że szewc bez butów chodzi

Jako firma szkoleniowa przede wszystkim mamy na celu zapewnić Wam menedżerom, controllerom, finansistom zdobycie nowoczesnej wiedzy i umiejętności. Nie byłoby to jednak możliwe, gdybyśmy my stali w miejscu.

 

ROZWIJAMY SIE DLA CIEBIE

 

 

 

 

Poznaj nas bliżej i zobacz co robimy, żeby zagwarantować Tobie najwyższą jakość merytoryczną oraz organizacyjną realizowanych warsztatów:

  1. KOMPLEKSOWO – nowe obszary szkoleń: w tym roku wprowadziliśmy do naszej oferty szkolenia z obszaru Analityka i Business Intelligence, a szkolenia z obszaru produkcja i logistyka połączyliśmy w jeden obszar Zarządzanie. Na umiejętności menedżerskie spojrzeliśmy szerzej, zastępując je Kompetencjami społecznymi. Przedstawicieli handlowych, osoby odpowiedzialne za sprzedaż zapraszamy na szkolenia z obszaru Sprzedaż i obsługa klienta. Trzonem wszystkiego niezmiennie pozostaje obszar Controlling i finanse.
  2. NOWOCZEŚNIE – nowe programy szkoleniowe: rozbudowaliśmy ofertę i do naszych flagowych szkoleń wprowadziliśmy nowe programy szkoleniowe. Będziesz mógł uczestniczyć m.in. w takich warsztatach jak:
  • IBCS® with SUCCESS Successful Reports, Presentations and Dashboards
  • SCENA ROZWOJU – SCENA BIZNESU. Trening rozwoju osobistego – warsztaty z autoprezentacji, komunikacji i negocjacji
  • Wystąpienia publiczne na eventach

I wymagający wyróżnienia Advanced Controlling Business Partner – program, który rozwija interdyscyplinarne i unikatowe kompetencje. W trakcie programu poznasz nowoczesne rozwiązania controllingowe i rachunkowości zarządczej. Efektem udziału jest uzyskanie prestiżowego Dyplomu ACBP.

  1. WYGODNIE – nowe lokalizacje: chcemy spotykać się z Tobą częściej i w różnych miejscach, by ułatwić Tobie organizację wprowadziliśmy więcej terminów i nowe miejsca szkoleń: Wrocław, Kraków, Gdańsk i jak zawsze Poznań i Warszawa.
  2. NASTAWIENI NA CIEBIE – nowy pracownik: do naszego zespołu dołączył Michał Madej, Menedżer sprzedaży, który wesprze Was na każdym etapie, doradzi, odpowie na każde pytanie i przedstawi odpowiednie rozwiązanie rozwojowe.

A już w najbliższy piątek nasz zespół weźmie udział w symulacji biznesowej „Królewski ogród”, by jeszcze sprawniej realizować projekty szkoleniowe, skuteczniej się komunikować oraz zmotywować do działania.
Skontaktuj się z nami!
Tel. 61 852 33 53
info@akademiacontrollingu.pl