Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Projekt szkoleniowy dla producenta wiodących systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych

Dla naszego klienta, producenta wiodących systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, zrealizowaliśmy dwa warsztaty z tematów:

  • Zarządzanie kosztami i efektywnością produkcji – z wykorzystaniem zasobowo-procesowego rachunku kosztów
  • Lean Management w praktyce pracy pracowników odpowiedzialnych za przygotowanie produkcji i kadry zarządzającej

Szkolenie Zarządzanie kosztami i efektywnością produkcji podzielone zostało na część merytoryczną oraz warsztatową (praktyczną). W trakcie części ćwiczeniowej realizowany był case – oparty na metodzie „Learning by design” polegającej na nauce poprzez projektowanie.
Trener, dr Tomasz M. Zieliński, wykazał się bardzo dobrą znajomością omawianych zagadnień, jego doświadczenie oraz praktyczny wymiar szkolenia zostały wysoko ocenione przez uczestników:

Szkolenie w sposób kompleksowy wyjaśniło poruszane zagadnienia. Jasny i klarowny sposób komunikacji spowoduje ich praktyczne zastosowanie”.

Szkolenie z Lean Management pozwoli pracownikom w przyszłości na wykorzystaniu takich tematów szkoleniowych jak one piece flow czy teoria ograniczeń. Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiedzieli się nie tylko na temat szkolenia ale również samego trenera, Adama Łazarskiego:

„Oceniam trenera bardzo pozytywnie. Jestem pod wrażeniem wiedzy jaką posiada i potrafi ją przekazać w sposób zrozumiały, dbając przy tym o dobrą atmosferę podczas szkolenia”
„Trener świetnie przygotowany merytorycznie, teoria poparta przykładami / doświadczeniami”