Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

ABC Akademia partnerem „Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych”

_DSC4151

Przedsiębiorczość rodzinna to temat, który wzbudza coraz większe zainteresowanie pomiędzy naukowcami,  badaczami, doradcami, praktykami biznesu, a nawet politykami. Patrząc na liczby firmy rodzinne stanowią ok. 36% wszystkich przedsiębiorstw, czyli jest ich ok. 220 tysięcy. Szacuje się, że firmy rodzinne generują ok 10% polskiego PKB, oraz zatrudniają ok 1,3 mln Polaków.

W Poznaniu w dniach 28-29 maja odbędzie się „Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych”, który jest corocznym spotkaniem dla firm rodzinnych.

W ramach tematyki poświęconej profesjonalizacji zarządzania swój wykład pt.: „Cała prawda o zyskach firmy rodzinnej – kluczowe informacje dla zarządzających”, wygłosi Prezes ABC Akademia, Pan Tomasz M. Zieliński

Firma ABC Akademia posiada bogate doświadczenie na gruncie firm rodzinnych i zamierza podzielić się nim z audytorium konferencji. Mamy nadzieję, że przekazana treść przyczyni się do zwiększenia jakości zarządzania organizacjami rodzinnymi oraz odnoszenie sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.