Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Akademia Controllingu wyłącznym przedstawicielem ICV w Polsce

Szanowni Państwo,

niezmiernie miło nam poinformować, że Akademia Controllingu została wyłącznym Przedstawicielem w Polsce i partnerem największego w Europie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów – ICV (Internationaler Controller Verein).

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów – ICV (Internationaler Controller Verein) zostało założone w Niemczech w 1975 r. Obecnie łączy tradycję, ugruntowaną wiedzę z nowoczesnym podejściem do zarządzania oraz chęcią ciągłego rozwoju społeczności swoich Członków.

Działalność Stowarzyszenia to:

networking – integrujemy ponad 6 000 specjalistów (Controllerów, Dyrektorów Finansowych – CFO oraz Dyrektorów Zarządzających – CEO) z całej Europy, praktyków, konsultantów i naukowców, którzy dzięki nam poszerzają swoje sieci kontaktów. Tworzymy prestiżową Społeczność, a aktywny udział w naszym Stowarzyszeniu na pewno znacznie wpłynie na Twoja karierę!
– organizujemy szereg warsztatów i spotkań mających na celu doskonalenie kompetencji i podnoszenie kwalifikacji naszych Członków – zapewniamy nieustanny rozwój dzięki wymianie doświadczeń i idei oraz możliwości udziału w certyfikowanych, profesjonalnych szkoleniach;
– przeprowadzamy badania i analizy – w działalności Eksperckich i Branżowych Grup Roboczych łączymy teorię z praktyką. W efekcie powstają znaczące, opiniotwórcze oraz ciekawe publikacje z obszaru controllingu, BIG DATA, digitalizacji, business intelligence and analytics oraz industry 4.0.
– w wielu krajach organizujemy największe kongresy w Europie poświęcone tematyce controllingu, na których gościmy tysiące Controllerów, Dyrektorów Finansowych – CFO oraz Dyrektorów Zarządzających – CEO z całego świata.

AC i ICV koncepcja

Naszą misją…

…jest szerzenie myśli controllingowej wśród polskich i europejskich przedsiębiorstw. Dbamy o to, by nasi Członkowie mieli dostęp do najnowszych trendów i narzędzi controllingowych. Oferujemy platformę wymiany doświadczeń, dostęp do profesjonalnych publikacji, innowacyjnych rozwiązań w obszarze controllingu oraz zarządzania, możliwość udziału w kongresach i spotkaniach grup eksperckich, branżowych oraz kół regionalnych. Pomagamy w rozwoju kariery – dzięki nowoczesnemu know-how oraz bogatej ofercie szkoleń i studiów prowadzonych pod naszym patronatem. Podpowiadamy controllerom i menedżerom jak mogą stworzyć zespół, by przedsiębiorstwa rosły w siłę.

Serdecznie zapraszamy do naszej sieci! Pomożemy Ci budować relacje z innymi profesjonalistami. Będziesz na bieżąco z wszystkimi renomowanymi wydarzeniami ICV. Nie może Cię tu zabraknąć!

Wejdź na stronę www.icv.pl lub pobierz folder ICV i dowiedz się więcej!