Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/adhd/public_html/adhd-dev/akademiacontrollingu/wp-content/themes/abc/single-appointment.php on line 14

Jak zdobyć tytuł Advanced Controlling Business Partner - bezpłatny webinar

30.03.2021 ONLINE

Miejsce


Data


30.03.2021

Kontakt


Marta Elimer
marta.elimer@akademiacontrollingu.pl

Tel. + 48 61 852 33 53
Fax. + 48 61 666 03 63

Koszt udziału


UDZIAŁ BEZPŁATNY*

START GODZINA 14.00, czas trwania ok. 1h.

Opis

Zachęcamy - #zostanwdomu i wykorzystaj ten czas na planowanie swojego rozwoju! Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego przedstawimy Państwu w jaki sposób zdobyć tytuł Advanced Controlling Buisness Partner.

Do tej pory na polskim rynku szkoleniowym nie było tak kompleksowego szkolenia dla controllerów i finansistów, które oparte jest o unikatowe know-how opracowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV). ICV jest największą organizacją dla controllerów, zrzesza czołowych profesjonalistów ze świata biznesu i nauki, którzy w Eksperckich Grupach Roboczych wyznaczają trendy w finansach i opracowują gotowe, praktyczne rozwiązania dla firm z różnych branż. Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) jest patronatem programu ACBP.

ACBP

Program Advanced Controlling Buisness Partner to 16 dni szkoleniowych. W trakcie 5 modułów uczestnicy biorą udział w 4 egzaminach kompetencyjnych i mają do przygotowania 4 projekty. Zwieńczeniem programu jest egzamin dyplomowy. Po ukończeniu programu oraz zaliczeniu egzaminu dyplomowego uczestnicy zyskują prestiżowy tytuł: Advanced Controlling Business Partner. Uczestnik ACBP rozwija wszystkie kompetencje niezbędne do pełnienia roli partnera biznesowego kadry zarządzającej. Nasi trenerzy stawiają nacisk zarówno na umiejętności twarde, analityczne, jak i menedżerskie, społeczne.

Weź udział w bezpłatnym webinarze - zaprezentujemy Ci szczegóły dotyczące tego programu. Dowiesz się kim są nasi trenerzy, poznasz dokładnie wszystkie 5 modułów szkoleniowych. Wyjaśnimy Ci w jaki sposób przebiegają szkolenia i opowiemy o ścieżce certyfikacyjnej ACBP.

To doskonały moment, by zaplanować rozwój: swój oraz swoich pracowników. Jeżeli jesteś managerem zespołu controllerów to na pewno powinieneś wziąć pod uwagę ACBP podczas planowania szkoleń dla twojego zespołu.

Na webinar zapraszamy wszystkich finansistów zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności.

W szczególności program ACBP kierowany jest do:

 • Dyrektorów / Kierowników / Szefów Controllingu,
 • Controllerów finansowych i biznesowych,
 • Controllerów produkcji, sprzedaży, logistyki.

Zapraszamy również Głównych księgowych oraz Analityków Biznesowych, którzy wiążą swoją przyszłość z nowoczesnym controllingiem.

W webinarze powinny wziąć udział osoby z działów personalnych i HR, które są odpowiedzialne za przygotowanie ścieżek rozwojów dla pracowników w swoich organizacjach.

Control oznacza moc podejmowania decyzji oraz moc wpływania na lub kierowania zachowaniem ludzi. W nowoczesnym rozumieniu controllingu chodzi o orientację na przyszłość, osiąganie celów, transparentność oraz siłę lepszego argumentu. Controller powinien posiadać wysoce rozwinięte kompetencje analityczne, jak również menedżerskie i społeczne. Pełnienie roli partnera biznesowego kadry zarządzającej wymaga szerokiej wiedzy. By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, opracowaliśmy innowacyjny, kompleksowy i certyfikowany program szkoleniowy dla controllerów i finansistów.

Bezpłatny webinar to idealna okazja, by poznać ten program – być może okaże się on doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego zespołu! Więcej informacji o programie ACBP znajdziesz na: http://acbpdiploma.com/.

Ponadto w dowiesz się jak możesz pozyskać dofinansowanie na udział w programie Advanced Controlling Business Partner.

By wziąć udział w webinarze wystarczy mieć komputer lub telefon z dostępem do internetu.

Podczas webinaru omówimy:

 1. Cele programu Advanced Controlling Business Partner
 2. Proces edukacyjny programu ACBP i zaliczanie egzaminów
 3. Warunki uzyskania dyplomu ACBP
 4. Korzyści z udziału w programie ACBP

Zgłoszenie

Aby wysłać prosimy wypełnić poniższy formularz online.
Zgłoszenie można przesłać również faksem

Wydrukowany formularz proszę wysłać faksem pod numer 61 666 03 63

Zgłoszenie online

  Dane firmy

  Dane firmy do korespondencji

  skopiuj z danych powyżej

  Dane osoby kontaktowej

  Dane Uczestnika

  Dane Uczestnika

  Dane Uczestnika

  Dane Uczestnika

  Dane Uczestnika

  Dane Uczestnika

  Dane Uczestnika

  Dane Uczestnika

  Dane Uczestnika

  [recaptcha]