Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020) „Controlling and Finance Business Partner – kompetencje ery digitalizacji”

Opis

Akademia Controllingu (ICV POLSKA) jest organizatorem największego wydarzenia dla finansistów, controllerów i menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej.

XIV Kongres ICV POLSKA

 

Już 6-7 kwietnia 2020 r. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu widzimy się na XIV Kongresie ICV POLSKA „Controlling and Finance Business Partner – kompetencje ery digitalizacji”.

Zobaczysz i wysłuchasz światowej sławy ekspertów (m.in. z cenionych uniwersytetów europejskich). Poznasz przedstawicieli przedsiębiorstw, w których finansiści i controllerzy pełnią rolę partnerów biznesowych. Usłyszysz z pierwszej ręki jak rozwijać kompetencje ery digitalizacji. Bezpośrednio wymienisz się swoimi doświadczeniami. Nie może Cię z nami zabraknąć.

Dowiedz się więcej >> https://bit.ly/3bx4kRw 

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) gwarantuje doskonałe, praktyczne prezentacje najlepszych firm i liderów kompetencyjnych: VOX Capital Group, AMICA, Santander, International Group of Controlling, NTT Romania, WHU, PKP Energetyka, KKS Lech Poznań, Volkswagen i wiele innych. Co więcej, zobaczysz prezentacje światowych ekspertów ICV w tym samą Wiceprezes Zarządu IGC, wybitną specjalistkę i wizjonerkę – dr Ritę Niedermayr, a przyszłości controllingu wypowie się członek rady nadzorczej ICV Global prof. dr Utz Schäffer. Po raz pierwszy w Polsce będziesz mieć okazję wysłuchać z pierwszej ręki o wdrożeniu najnowszej wersji SAP S4\HANA. Swoimi doświadczeniami podzieli się z nami CFO, Executive Vice President w NTT DATA Romania – Nausica Costin.

Sprawdź program >> https://bit.ly/2OGbMje 

Tegoroczny Kongres to połączenie dwóch istotnych dla finansistów tematów – najnowszych rozwiązań technologicznych (RPA, Advanced Analytics, Big Data, Business Intelligence) oraz niezbędnych kompetencji menedżerskich i społecznych (Business Partnering, Teamwork and Leadership, Competence models). Wieczorem znajdzie się również czas na networking podczas bankietu, gdzie w nieformalnej atmosferze wymienisz się doświadczeniami z najlepszymi finansistami i menedżerami.

Przejdź na stronę Kongresu >> https://controllingintelligenceadventure.pl/

XIV Kongres ICV POLSKA

Zobacz relację z XIII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2019) >> https://bit.ly/2tLuG0Q 

Obejrzyj film >> https://youtu.be/zRANeeyc5As

Nie przegap najważniejszego wydarzenia controllingowego tego roku!

Kongresy ICV POLSKA to najbardziej prestiżowe i największe wydarzenia dla finansistów, controllerów i menedżerów w naszej części Europy. Zadbaj o swój rozwój, nie daj się wykluczyć! Zarejestruj się >> https://bit.ly/38tummo 

 

XIV Kongres ICV POLSKA