Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Podsumowanie 45 edycji konferencji „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty przedsiębiorstwa”

  • rs1
  • 20
  • rs2
  • 15

22 listopada br. w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy odbyła się 45 edycja konferencji „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa”.

Ponad 100 uczestników

W konferencji organizowanej przez Akademię Controllingu udział wzięło ponad 100 osób reprezentujących kadrę kierowniczą oraz piony finansowe uznanych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, a także kadrę naukową z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce. Było to jedno z największych wydarzeń controllingowych w 2017 roku.

Tematyka ZPRK i Doctor Coster

Podczas eventu uczestnicy zapoznać się mogli z koncepcją nowoczesnego zasobowo-procesowego rachunku kosztów, jego rolą w zarządzaniu controllingowym oraz korzyściami jakie daje kadrze zarządczej implementacja platformy zarządczo-controllingowej Doctor Coster.

W trakcie rozmów uczestnicy konferencji wielokrotnie podkreślali, że zasobowo-procesowy rachunek kosztów ma szanse zostać standardem w przedsiębiorstwach zarówno produkcyjnych jak i usługowych, a oprogramowanie Doctor Coster® jest doskonałym i efektywnym środowiskiem do sprawnego wdrożenia nowoczesnego controllingu.

Panel ekspertów

Podczas eventu miejsce miał również panel dyskusyjny w trakcie którego zaproszeni goście z firm Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Sun Garden oraz Qlik podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami wdrożeniowymi z zakresu zaawansowanego controllingu. Paneliści opowiedzieli o przewagach w prowadzeniu procesów controllingowych z wykorzystaniem platformy Doctor Coster w odniesieniu do możliwości czołowych systemów ERP. Goście opowiedzieli także o korzyściach wynikających z wdrożenia zasobowo-procesowego rachunku kosztów oraz o tym jak ważny jest dostęp do szczegółowych i poprawnych danych operacyjnych, niezbędnych do podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

Konferencja dostarczyła uczestnikom dużą porcję wiedzy i inspiracji, którą z pewnością wykorzystają w swojej codziennej pracy.