Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Odbyła się 40-sta edycja konferencji „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty…”!

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • Konferencja controllingowa koszty
  • s2

 

Drodzy Klienci!

Z radością dzielimy się informacją, iż ABC Akademia zakończyła wiosenną edycję konferencji „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa – Zasobowo-procesowy rachunek kosztów”! Ten rok był dla nas wyjątkowy, ponieważ świętowaliśmy 40-stą edycję!

W czerwcowej konferencji organizowanej przez ABC Akademia wzięło udział ponad 100 osób. W sumie przez ostatnie 5 lat spotkało się z nami już 1800 osób!!!

W takcie konferencji Uczestnicy uzyskali cenne wiadomości z zakresu m.in.
• Jaka jest rola nowoczesnych rachunków kosztów w controllingowym zarządzaniu przedsiębiorstwem?
• Jakie koncepcje rachunku kosztów są wdrażane w nowoczesnych przedsiębiorstwach na świecie?
• Czym jest platforma zarządczo-controllingowa Doctor Coster® – jak warunkuje wdrożenie zarządzania controllingowego oraz nowoczesnego rachunku kosztów?

Opinie Uczestników były jednomyślne, konferencja była bardzo ciekawa, przydatna a przekazywane treści inspirujące do wprowadzenia zmian w swoich przedsiębiorstwach w obszarze stosowanego rachunku kosztów. Słuchacze podkreślili wyjątkową erudycję i profesjonalne przygotowanie wykładowców:
• Dr Tomasza M. Zielińskiego, który poprowadził 2 doskonałe wykłady: Zasobowo-procesowy rachunek kosztów – istota, zastosowania i korzyści oraz Spirala śmierci kosztów stałych a zasobowo-procesowy rachunek kosztów.
• Krzysztofa Szymańskiego, który pokazał jak wdrażać nowoczesny rachunek kosztów w oprogramowaniu klasy ABC/RCA – Doctor Coster®

ABC Akademia zaprosiła również gości:

Paulinę Paruszewską, Specjalistę ds. Controllingu w firmie PROFIM, która podzieliła się doświadczeniem z wdrożenia zasobowo-procesowego rachunku kosztów u producenta mebli
Janusza Pieklika z Business Global Consulting Polska z wykładem Systemy ERP a nowoczesny rachunek kosztów
dr Romana Kotapskiego z UE we Wrocławiu z wykładem Budżetowanie kosztów zasobów

Bardzo dziękujemy za tak entuzjastyczne przyjęcie i do zobaczenia jesienią w Poznaniu lub Warszawie!