Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Nowa publikacja – Controlling w start-upach i inicjatywach start-upowych

W wydawnictwie Akademii Controllingu pojawiła się nowa publikacja. Jest to najnowszy raport opracowany przez zespół ekspertów (Think Tank) Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV).

Controlling w start-upach i inicjatywach start-upowych. Wytyczne dla menedżerów i controllerów dotyczące odpowiedniej współpracy z młodymi przedsiębiorstwami.

Start-upy znacznie różnią się od dojrzałych przedsiębiorstw, szczególnie w zakresie struktury, formy organizacyjnej, elastyczności, zasobów i szybkości podejmowania decyzji. To samo dotyczy inicjatyw start-upowych, których celem jest wprowadzenie innowacji do dojrzałych korporacji. Te różnice strukturalne ograniczają możliwości zastosowania tradycyjnych metod controllingowych w młodych przedsiębiorstwach. Co więcej metody controllingowe muszą być dostosowane do fazy cyklu życia start-upu. Właśnie dlatego Dream Factory, think-tank Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) opracował tę książkę we współpracy z Universität für Wirtschaft und Recht (EBS) oraz uznanymi autorytetami z obszaru nauki i praktyki.

Książka dostępna jest w naszym sklepie internetowym <<