Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Działamy i jesteśmy dla Was!

szkolenia online

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 postanowiliśmy wstrzymać wszystkie szkolenia stacjonarne w formie otwartej do końca kwietnia 2020 r. Wiemy, że jako organizatorzy wydarzeń, możemy przyczynić się do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa, dlatego podejmujemy tę decyzję w trosce o Państwa zdrowie. Wszystkie osoby zapisane na szkolenia w tym czasie otrzymają od nas informacje o propozycjach nowych terminów.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, oferujemy możliwość udziału w szkoleniach online oraz zdalnych konsultacjach z trenerem. Już teraz zapraszamy na szkolenia prowadzone „na żywo”, 1:1 w formie online.

Co to oznacza? Grupa łączy się z trenerem i bierze udział w klasycznym szkoleniu. Jesteśmy razem, wspólnie rozwijamy swoje kompetencje, pomimo tego, że każdy z nas zostaje w domu. Aby wziąć udział w szkoleniu zdalnym (distance learning) potrzebny będzie jedynie komputer z dostępem do Internetu. W ramach takiej formuły zapewniamy aktywne uczestnictwo – będziesz mógł zadawać pytania, uczestniczyć w dyskusji oraz wykonywać wszystkie ćwiczenia. Trener jak i pozostali uczestnicy będą dla Ciebie widoczni. Zapisz się na:

 

MS Excel BI– Przegląd kluczowych dodatków Power BI (Grupa max. 6 osób)
Termin: 25-26 marca 2020 r. >> Zapisz się <<

Doskonalenie kompetencji kierowniczych – szkolenie w formie 4 sesji on-line  (Grupa max. 4 osoby)
Grupa I: 26-31 marca 2020 r.  >> Zapisz się <<
Grupa II: 30 marca – 2 kwietnia 2020 r. >> Zapisz się <<

Trening umiejętności komunikowania i prezentowania dla finansistów i controllerów
Termin: 23-24 kwietnia 2020 r. >> Zapisz się <<

Wkrótce rozszerzymy ofertę o kolejne propozycje. Zachęcamy – #zostanwdomu i rozwijaj się z Akademią Controllingu!